Приворот Київ Особистий Прийом. Термінова Магічна Допомога у Києві
Приворот Київ Особистий Прийом. Термінова Магічна Допомога у Києві

06.06.2020 в 19:46

Вода газована в сифоні

Газована вода в сифоні


Якісна питна жива вода в сифоні 2л. повноцінної газованої води, від
торгової марки «Таурус».
Свердловина (70 м) перебувати в екологічно чистій зоні Матвіївської лісу. Слід зазначити, що вода вже в природі проходить ряд очищень через різні шари земної кори, в яких вона і насичується тим багатством смаку і мінеральними компонентами. Водопровідна вода (яку так часто використовують бутіліровщікі) і вода з наземних джерел не йде в порівняння з чистотою смаку і корисними властивостями природного артезіанської води.
Газована вода по відмінною ціною — хороший спосіб втамувати спрагу або зробити улюблений газований напій прямо у себе вдома.
Один раз заплатив за сифон з водою, після того як випили воду, обміняй порожній сифон на повний, заплативши тільки за воду.
Вода питна, насичена сріблом, среднегазірованая, 2 л. бажано вживати охолодженої.
Він володіє компактною і легкою конструкцією, яка не займатиме багато місця на кухні, в холодильнику або при транспортуванні.
До того ж сифон характеризується мобільністю, так як пристрій працює без електроживлення або батарейок.
Ви завжди можете захопити його з собою, прямуючи на прогулянку або пікнік.
Ви зможете експериментувати, придумуючи все нові рецепти напоїв.
Привабливість цього продукту в тому: що незвичайний і футуристичний дизайн, простота використання,
балон виготовлений з більш товстого пластика ніж звичайна магазинна газована вода,
напій зберігає свіжість і газацію до повного спустошення судини, в сифоні немає кришки яку треба крутити як в пляшці, натиснув на клапан і наповнив склянку прохолодної газованою водою, таким же чином можна наповнити ємності з 0.5 л., 0.25л. для зручності користування, дітям на прогулянку, дуже зручний для користування в автотранспорті, і т.д.
Сифон не треба заправляти вдома, як це було раніше, він вже йде заправлений, треба тільки обміняти порожній сифон на повний.
КОРИСТУВАННЯ газованої води І освіжаючі напої НА ЇЇ ОСНОВІ В ДОМАШНІХ УМОВАХ ТАКОЖ ДОЗВОЛЯЄ УНИКНУТИ ПРОБЛЕМ З УТИЛІЗАЦІЄЮ ПУСТОЙ ПЛАСТИКОВОЇ ТАРИ ТА ЗАОЩАДИТИ ЧАС І ГРОШІ, ЯКІ витрачав на купівлю магазину газовану воду.
А ПРИРОДІ ВИ надасть неоціненну допомогу, зменшилася кількість використаних пластикових ПЛЯШОК З-ПІД газованої води.
ЗРОБИМО МІСТО ЧИСТІШИМ
38грн. ГУРТ.
16грн. вартість води,
22грн. вартість оренди сифона.
ПРИДБАТИ І обміняти ПУСТИ СИФОН НА ПОВНИЙ МОЖНА В МАГАЗИНАХ р ОДЕСИ.
ЗА АДРЕСАМИ, Економічний п-к 1, 6-я фонтану, Дідріксон 27, Ат. головатого62, Ат. головатого 81, путнього 2, Пл. молоді 19, Ленінградське шосе 2, С. Ядова 26, С. Ядова 27, Чорноморського козацтва 4, Чорноморського козацтва 30, Балківська 89а, Краснослободская 1/3, Мельницька 32в.Неждановой 63, Агрономічна 159.Балковская 38, Балківська 30Б, с. Сичавка магазин «М'ясний» у дороги, м.Южне Приморська 21 магазин «М'ясний», с. Кошари, н.Біляри магазин «Анастасія», Крижанівка 5-я морська.

Назад до каталогу Наступний запис