VOLKSWAGEN Caravelle T6 Comfortline
Разместить рекламу

25.01.2021 в 23:43

Що таке балкон під ключ?

 

Металопластикове засклення балкона всю квартиру зробить тепліше. Це факт, в якому вже давно ніхто не сумнівається. Але одного скління не завжди достатньо. Якщо в стінах, в парапеті або в даху залишилися щілини і тріщини — холодне, сире повітря буде проникати всередину. Тому рідко установка вікон на балконі обходиться без додаткового ремонту.

 

 

Красивый-балкон-1

 

 

Під ключ — це всі роботи в одному проекті  

 

По-перше, потрібен демонтаж:

  • старих конструкцій (якщо вони були);
  • внутрішньої обробки, щоб перевірити стан стін;
  • протікаючого даху;
  • ветхого парапету;
  • підлоги — плита під ним часто потребує зміцнення або повної реконструкції.

 

Як плануються роботи далі, залежить від того, що потрібно в кінцевому підсумку geokomrest.ua/catalog/balconies/balkon-pod-kluch:

  • плита посилюється звареним каркасом;
  • можна збільшити площу балкона по підлозі або на рівні парапету;
  • дах влаштовується з нуля або оновлюється покриття;
  • багато господарів відмовляються від перил і встановлюють французький балкон — скління в підлогу — красиво і зручно.

 

 

Красивый-балкон-2

 

 

Максимум можливостей

 

Найпростіший варіант – установка скління з недорогого трикамерного профілю з однокамерним склопакетом — від протягів, пилу, загазованості і вуличного шуму;

 

Балкон з утепленням, зовнішньою обшивкою і внутрішньою обробкою – для відпочинку влітку і господарських справ взимку — тут потрібен ПВХ профіль з п'ятьма або шістьма камерами;

 

З виводом електрики для освітлення, опалювального обладнання та побутових приладів — це вже повноцінна кімната з теплою підлогою і меблями — тут потрібні шести-восьмікамерний профіль і енергозберігаючі склопакети.

 

 

Під ключ завжди дешевше

 

Звичайно, все вищевикладене дуже схематично. Повний перелік робіт можна скласти тільки виходячи з конкретних вимог до конкретного балкону. Часто потрібні коригування та доповнення. Доручати балконний ремонт різним бригадам недоцільно — ціна вийде вище. Це не кажучи про витрати часу.

 

Простіше і дешевше купити всі роботи у виробника вікон. Так можна розраховувати на швидке виконання і беззастережну гарантію. І на скління, і на реконструкцію, і на обробку. Тому до вибору фірми замовники підходять дуже ретельно. Благо, в Києві це не проблема.   

 


 

 

Чим більше підприємство, тим більше можливостей отримати добре облаштований балкон за меншу вартість. Чим довше воно на ринку, тим надійніші гарантійні зобов'язання.

 

Цього нехитрого правила дотримуються більшість досвідчених замовників. І своїми теплими балконами вони залишаються задоволені.    

     

     

 

 


Контакти та інші публікації автора

                

 

 

Назад до каталогу Наступний запис