VOLKSWAGEN Caravelle T6 Comfortline
Разместить рекламу

03.10.2021 в 19:07

Ремонт пральних та посудомийних машин Кривий Ріг

Кривий Ріг - ремонт побутової техніки будь-якої складності



ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ

 
 

Характеристики та опис:


Ми в Instagram: 1masterskaya_krivoy_rog
Фейсбук: Перша Майстерня 

 

Обслуговування пральних машин необхідно довіряти професійним майстрам, адже тільки в цьому випадку можна розраховувати на максимально швидке усунення поломки. Ми виконуємо: запаювання тріщин, чистку і настройку блоку управління, усуваємо витік, виробляємо заміну тена, підшипників і амортизаторів, ремонт електронного модуля і двигуна, усуваємо поломки кузовних складових, манжета люків, ременів, прочищаємо фільтра або їх міняємо при зносі.

Наші співробітники мають відповідну освіту і великий досвід, що дозволяє нам виконати замовлення на дійсно високому професійному рівні. На всі проведені операції видається гарантія сервісу. В ході виробництва заміни запасних частин, використовуються деталі заводу виробника.
«Перша Майстерня» — це команда професіоналів з багаторічним досвідом. У своїй роботі ми використовуємо спеціальне обладнання та інноваційні методики, що дозволяє швидко і якісно усувати неполадки будь-якої складності. Також кожен клієнт отримує безкоштовну консультацію фахівця з питань правильної експлуатації пральної машинки з метою запобігання поломок в подальшому.

   

Графік роботи Пн-Пт з 9.00-18.00.
Субота 9.00-13.00.
Вихідний — неділя.
Адреса: вул.Харитонова 1а, будівля НІПІРУДМАША, вхід з двору.
 
 
 
 
 

-------
Назад до каталогу Наступний запис