23.09.2021 в 18:45

Масаж тантричний успіху Київ

Маникюрный набор


Додаткові фото


Наборы стартовые для ногтей
Набор маникюрный
Стартовый маникюрный наборДІЗНАТИСЬ ЦІНУ

 
 

Характеристики та опис:

Чому цей масаж так звучить… Тантра Успіху і Процвітання? Саме тому, що сексуальна енергія є основоположною і рушійною силою Життя.

Наші думки, устремління і дії спрямовані її потоком. Від неї залежить не тільки наше фізичне здоров'я, але в більшій мірі емоційний і духовний.

Сексуальна енергія пробуджує у вас бажання випробувати відчуття не тільки у фізичному тілі, а й досягти задоволення в досягненні поставлених для себе цілей… Будь-то бізнес або щось інше, не менш важливе для вас. Сексуальна енергія — це ресурс для досягнення багатопланових цілей. Тому відсутність у вашому житті її гармонійної і активної інтенсивності, не дозволяє вам бути успішним і ефективним в досягненні поставлених цілей. Причини цього можуть бути різні і про це вам розповість ваше тіло і масаж Тантра Успіху і Процвітання!

Це красива масажна робота і незвичайний подарунок для вас і вашого тіла. І, безумовно, цей масаж для тих, хто розуміється на особливому своєрідності сексуальної енергії і бажає максимально розкритися в своїй чуттєвості. У Тантра масажі на першому місці стоїть не стільки розминка і розтирання, скільки енергія дотику. Магія на кінчиках пальців, що впадає в ваше тіло і пробуджує в ньому щось незнайоме для вас. Може бути це ваша прокинулася чуттєвість, може бути неусвідомлені бажання. У будь-якому випадку, енергія іншого тіла через дотик говорить вашому тілу про щось важливе, незвичайному, несподіваному. Часом несподівано...

Дозвольте своєму тілу знайти новий досвід, доторкнутися до незнайомої енергії, пізнати її, порівняти зі своєю. У цьому симбіозі народжується талант відчувати життя тілом, відчувати її по-справжньому, а не через ілюзію розуму. Це просто — почути дотик і доторкнутися самому.

Атмосфера, що сприяє тиші, майже медитативного спокою розуму, відсутність випадкових слів налаштує вас на політ над буденністю буднів. Що ви побачите і відчуєте з висоти цього польоту залишиться вашою таємницею, яка можливо розкриється для вас не відразу...

 

 

Буду рада вас бачити!

 

   

   

 
 
 
 
 
 

-------
Назад до каталогу Наступний запис