16.09.2021 в 14:14

Магічна допомога Одеса. Сильний маг Одеса. приворот Одеса

Маг в Одесі


Додаткові фото


Магічна допомога в Одесі
Чаклун, маг, чарівник в Одесі
Екстрасенс, приворот в ОдесіДІЗНАТИСЬ ЦІНУ

 
 

Характеристики та опис:


 

Любовний приворот Одеса. Сильний приворот Одеса, Магічна допомога Одеса, Сильний маг і чаклун Одеса. Магічна допомога в життєвих ситуаціях. Ворожіння на таро Одеса. Діагностика ситуації Одеса. Гармонізація відносин Одеса.
Віктор Литовська — маг, чаклун, екстрасенс і некромант. Учасник битви екстрасенсів. Проводить онлайн прийоми і особисті по різних містах. Допоможе людям впорається з усіма неприємностями в житті. Допоможе повернути втрачені почуття, любов коханої людини. Налагодити сімейні відносини, відносини з дітьми.
ЛЮБОВНАЯ МАГІЯ ОДЕСА: Сильні любовні привороти, приворот по фото, приворот на дзеркалах. Приворот на чоловіка. Приворот на дівчину. Ритуали на усунення суперниці або суперника. Рассоркі. Ритуали на повернення чоловіка в сім'ю. Обряди «Вірності». Захист на пару, сім'ю, захист на відносини. Зняти вінець безшлюбності.
Зняття магічного впливу Одеса. Зняття порчі. Зняття родового прокляття. Зняття пристріту. Відновлення життєвої енергії.
БІЗНЕС МАГІЯ ОДЕСА. Магія ГРОШЕЙ ОДЕСА. Ритуали спрямовані на залучення фінансового успіху, успіху в кар'єрі. Захист від конкурентів. Захист дітей від недуг, зла.
Контакти:
+380954988863 (Viber / WhatsApp),
+380638203003,
+380961140804
Скайп: Litovsky666
Пошта: victorlitovsky@gmail.com
Вконтакте: vk.com/victorlitovsky
Фейсбук: www.facebook.com/victorlitovsky
Сайт: hladnik.com.ua  
 
    
 
 
 
 
 

-------
Назад до каталогу Наступний запис