05.10.2021 в 10:38

Любовний приворот - магія. Екстрасенс, некромант Віктор Литовський Київ

Любовний преворот Київ


Додаткові фото


Допомога мага в Україні
Маг, екстрасенс, некромант в Києві
Любовний приворот в Києві
Віктор Литовський магія любові, привороти КиївДІЗНАТИСЬ ЦІНУ

 
 

Характеристики та опис:


Любовна магія Київ. Сильний приворот на чоловіка Київ. Приворот на жінку Київ. Сильний приворот по фото Київ. Приворот цвинтарний і чорне вінчання Київ. Магічна допомога Київ.
Віктор Литовська — потомствений маг. Некромант. Хладнік. Екстрасенс. Свій дар знайшов ще в 9 років. Учасник 21 сезону української битви екстрасенсів. Практикує хлатное ремесло. У своїй роботі Віктор використовує як чорну магія, так і білу.

Використовує перевірені часом практики, метоби і способи, які допомагають налагодити стосунки з партнером, створити позитивний фон в сім'ї, налагодити відносини з дітьми, допомога знайти втрачені почуття, пристрасть і бажання. Допоможе зміцнити узи шлюбу і раз і назавжди прибере з вашого життя суперника чи суперницю. Завдяки ритуалам на залучення успіху, допоможе налагодити справи в вашому бізнесі, підвищення по кар'єрних сходах. Ритуали на залучення грошей і удачі. Усунення конкурентів.

Виготовить авторські, магічні амулети, обереги з дорогоцінних металів на всі випадки.
Особисті прийоми проводить по всій Україні і за її межами (такі міста, як Київ, Одеса, Запоріжжя, Вінниця, Умань, Херсон, Львів, Дніпро). Також є онлайн прийоми, є немає можливості бути присутнім особисто.

 

Контакти:
+380954988863 (Viber/WhatsApp),
+380638203003,
+380961140804
Скайп: Litovsky666
Пошта: victorlitovsky@gmail.com
Вконтакте: vk.com/victorlitovsky
Фейсбук: www.facebook.com/victorlitovsky
Сайт:
hladnik.com.ua

 
 
 
 
 
 

-------
Назад до каталогу Наступний запис