VOLKSWAGEN Caravelle T6 Comfortline
Разместить рекламу

16.11.2021 в 08:47

Любовний приворот. Особистий прийом Київ.Гармонізація відносин Київ

Любовний приворот 564041


Додаткові фото


Любовний приворот 564042ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ

 
 

Характеристики та опис:

 
Приворот Київ. Любовний приворот Київ. Приворот на мужчину у Києві. Приворот на дівчину, приворот на хлопця, приворот на чоловіка.
Володію Стародавнім чаклунським знанням з багатоступінчастою посвятою в магію своєї ведівської династії. Допомагаю тим, хто потребує. Виправляю те, що іншим не під силу. Можу вплинути на людину та ситуацію. До моїх послуг входить. Сильні Привороти. Зняття псування, пристріту, темних печаток і будь-якого виду негативної програми (вінець безшлюбності, приворот, родове прокляття, пристріт і т.д.). Зняття привороту та відвороту. Постановка потужного захисту від усіх видів магічних впливів та пристріту для дому, для сім'ї. Індивідуальний захист. Захист від ворогів та утисків.
Потужний відворот за короткий термін. Відхід від суперників та суперниць назавжди. Повне викорінення любові до суперниці (суперника). Звільнення від любовного почуття. Зняття наслідків чаклунського впливу із залученням любові до життя. Обряди на красу, привабливість, здоров'я. Магія грошей. Бізнес магії. Відкриття грошових каналів та підключення до грошового егрегору. Залучення успіху у бізнесі та справах. Доводжу розпочате остаточно. Вся робота проводиться під обов'язковим захистом, що унеможливлює кармічні наслідки як для клієнта, так і його близьких людей. Незалежно від сили та методу проведення обряду.
Якщо ви потребуєте термінової магічної допомоги Для запису на консультацію телефонуйте.
+380984558444
+380677716389  
 
 
 
 
 
 

-------
Назад до каталогу Наступний запис